додому суспільство Єдиному в Україні дівчачому колегіуму-інтернату виповнюється 6 років

Єдиному в Україні дівчачому колегіуму-інтернату виповнюється 6 років

542

6 квітня виповниться 6 років першому і єдиному в Україні навчальному закладу для дівчат – колегіуму-інтернату "Знамення", що знаходиться в Марійському духовному центрі Зарваниця. Закінчивши колегіум-інтернат дівчата отримують атестат державного взірця. При цьому поглиблено вивчають предмети духовно-просвітницького спрямування: християнську етику, етику подружнього життя, релігієзнавство, філософію, основи християнської психології.

У колегіумі-інтернаті "Знамення" дівчата не лише навчаються, зростають духовно, утверджуються як добрі християнки, а й вміють вдало відпочивати. Вихованки вивчають три іноземні мови: англійську, німецьку і польську. Щороку, впродовж двох тижнів, влітку організовують англомовні табори. Щороку учениці та вчителі колегіуму відвідують школу Святого Франциска у Відні (Австрія) і гімназію Блаженного Петра Павла Гойдича у Пряшеві (Польща). Це школи-партнери колегіуму "Знамення", з якими укладені угоди про співпрацю.

– Тут ми вивчаємо уроки духовного спрямування. Ми також вивчаємо різні мови, удосконалюємо свої знання з іноземних мов. Посилено гатуємося до ЗНО. Вчителі нам приділяють дуже багато уваги, вони є хорошими порадниками і підтримують нас, коли нам потрібна допомога. Вони нас налаштовують на майбутнє життя, – пояснює вихованка обласного комунального закладу Тернопільської облради "Колегіум-інтернат "Знамення" в Зарваниці Оксана Бутинська.

– Я дізналася про колегіум від своєї сестри, яка була однією з перших випускниць цього закладу. Вона дуже багато цікаво дізнатичся звичаї цього закладу. Я вирішила також тут навчатися. Моя сестра зараз навчається в Чернівецькому національному університеті на державній формі навчання, я також хочу там навчатися, – розповідає вихованка обласного комунального закладу Тернопільської облради "Колегіум-інтернат "Знамення" в Зарваниці Уляна Солтис.

В неділю, 6 квітня в колегіумі-інтернаті "Знамення" виповнюється 6 років. Напередодні, в суботу, 5 квітня, тут відбудеться День відкритих дверей, який розпочнеться о 10 годині Акафістом на честь Пресвятої Богородиці, бо п'ята неділя великого Посту має особливу Богослужбу на честь Пречистої Діви Марії і називається Акафістовою суботою.

– Любі дівчатка, якщо Ви хочете отримати якісну освіту, всебічний розвиток в системі вартостей джерелом яких є Господь Бог, а також закінчити свій шкільний вік у святій Зарваниці, запрошуємо Вас 5 квітня на день відкритизх дверей в колегіум-інтернат "Знамення", – каже директор обласного комунального закладу Тернопільської обласної ради "Колегіум-інтернат "Знамення" в Зарваниці Анна Зварич.