додому суспільство Ярмарок вакансій у рамках проекту “День успіху” провів Тернопільський обласний молодіжний центр...

Ярмарок вакансій у рамках проекту “День успіху” провів Тернопільський обласний молодіжний центр праці

631

Ярмарок вакансій у рамках проекту "День успіху" провів Тернопільський обласний молодіжний центр праці. Молодь та роботодавці отримали можливість зустрітись і поспілкуватись. У такий спосіб потребуючі могли знайти для себе робоче місце, а роботодавець – потрібних працівників.

У Тернопільський обласний молодіжний центр праці звертаються люди різного віку – від 16 до 35 років. Там вони залишають заявки із вимогами до бажаної роботи. За ними і підшуковують вакансії у роботодавців, із якими співпрацює молодіжний центр праці. Участь у ярмарку вакансій взяли більше десятка великих тернопільських компаній. Працівників та представників роботодавців така акція зводила напряму.

Ірина Нестюк, виконуюча обов'язків директора Тернопільського обласного молодіжного центру праці: "Вимоги зазвичай в хороших компаніях високі. На превеликий жаль, єдине, що складно виконати, що складно в працевлаштуванні, – це те, що молоді люди дуже часто не мають досвіду роботи, якого вимагають роботодавці".

Роботодавцям, які пропонують престижну роботу, потрібні люди, які добре вчились у школі та вищих навчальних закладах, комунікабельні, які прагнуть працювати та розвиватись. Якщо у потенційного працівника немає практичних навичок – йому із цим у великих компаніях можуть допомогти.

Наталія Кутна, менеджер із персоналу агрохолдингу: "Для цього у нашій компанії є стажування. У нас є транспортне стажування, у нас є своя власна агрошкола, яка навчає агрономів. У нас також планується бухгалтерська школа, де ми плануєм залучити студентів спеціальності "Облік і аудит", зокрема, вони для нас є наразі найбільш цікавішими".

Роман Репко, директор страхової компанії: "Фінансовий консультант – це дуже нова професія для України, і, на жаль, наші вузи не готують таких професій, і тут потрібен, напевно що, досвід комунікативний, і часто ми вчимо людей з нуля як ставити цілі, як планувати свій час, як спілкуватись з людьми. І часто ми перетворюємось просто на навчальний вуз для нових працівників".

Проте, кажуть роботодавці, часто не вистачає працівників робітничих професій: трактористів чи механіків. А для тих, хто не знайшов собі робочого місця у рамках "Дня успіху", провели також ярмарок талантів, де тернополяни могли відвідати майстер-класи і тренінги.