додому освіта Ярмарок вакансій – 2013 провів Тернопільський Національний технічний університет імені Івана Пулюя

Ярмарок вакансій – 2013 провів Тернопільський Національний технічний університет імені Івана Пулюя

432

Ярмарок вакансій-2013 організував та провів Тернопільський Національний технічний університет імені Івана Пулюя. На захід запросили більш як 30 роботодавців, представників підприємств міста та області. Основна мета, кажуть організатори, ознайомитии студентів та випускників з роботодавцями та вакансіями, які вони пропонують. На місці підприємці проводили співбесіди з студентами, розповідали про вимоги та можливості на сучасному ринку праці.

У Тернопільському Національному технічному університеті імені Івана Пулюя активно вдосконалюють систему працевлаштування. Одним із низки заходів є ярмарок вакансій. Це насамперед широкі можливості для студентів, які прагнуть знайти роботу, а для роботодавців – нагода підібрати висококваліфікованих спеціалістів. Роботу знаходять ті, хто її шукає, яскравим підтвердженням цієї тези є досвід минулорічного випускника технічного університету, сьогодні молодого спеціаліста одного з підприємств області.

Станіслав Горохівський, випускник ТНТУ ім.І.Пулюя, працівник одного з приватних підприємств області: "Допомогли мені особисто інформативно, тому що я зрозумів, що компанії можуть запропонувати і що пропонують для працівників, також я побачив, що я реально можу, а що не можу і що саме мені треба вичти, щоб піти на роботу десь реально працювати".

Станіслав Добровольський, заступник генерального директора з питань управління персоналом ТОВ "Корпорація Ватра": "Ці ярмарки, які проводять вони дуже доцільні. Тому що багато студентів, більшість з них незнають підприємств, які є в Тернополі. А тут є можливість побачити, взнати, які є вакансії, і кожен з нас, коли приходить сюди знають, що знайдуть тих молодих студентів, тих молодих людей, які треба кожному підприємству. Торік пройшла перша ярмарка вакансій ми брали участь і в результаті до нас прийшли 5 молодих спеціалістів".

Серед відвідувачів ярмарку вакансій студенти багатьох факультетів. Тут вони докладніше знайомляться з діяльністю підприємств, довідуються з перших вуст, які саме знання, вміння та навички вимагають компанії від майбутніх співробітників. Ярмарку вакансій проводять вдруге, проте, вони вже довели свою ефективність.

Ігор Равлів, начальник відділу працевлаштування та практичної підготовки студентів ТНТУ ім.І.Пулюя: "Наприклад підприємство ВАТРА, наше підприємство, там студенти проходять практику і особливо на 4-5 курсах коли проходять практику вже є трудовлаштовані, тобто все це в комплексі – навчання, практика і трудовлаштування".

З допомогою минулорічного ярмарку вакансій у технічному університеті працевлаштували 95% випускників державної форми навчання.

Петро Ясній, ректор ТНТУ ім.І.Пулюя: "Це є важливий захід, оскільки в нас є досить тісна співпраця з працедавцями вже впродовж останніх кількох років, це як елемент підвищення навчального процесу, ознайомлюються з сучасним обладнанням, технологіями, тощо".