Головна Новини Ялинку, прикрашену футбольними м’ячами, засвітили у селі Городок Заліщицького району

Ялинку, прикрашену футбольними м’ячами, засвітили у селі Городок Заліщицького району

149

vlcsnap-2015-12-28-14h59m50s528Ялинку, прикрашену футбольними м’ячами, засвітили у селі Городок Заліщицького району. Селяни активно долучилися до організації свята. Футбольна тематика новорічної красуні їх не здивувала, адже в селі планують відкрити спортивно-оздоровчий комплекс, що пропагує здоровий спосіб життя та надасть не одну сотню робочих місць. Ініціатором ідеї створення спортивно-оздоровчого комплексу та співорганізатором свята є вихідець із села Городок, а наразі депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка Іван Марущак.

У селі Городок Заліщицького району засвітили незвичайну новорічну красуню. Ялинка з м’ячами замість іграшок, виступи футбольної групи підтримки, Дід Мороз зі Снігурочкою, великий білий ведмідь та ще багато цікавого – все це створювало святковий настрій мешканцям села.

Іван Марущак ганяв м’яча змалку. Тепер виріс і став депутатом обласної ради. Та своєї мрії не забув. Хоче футбольну академію та спортивно-оздоровчий комплекс у рідному селі створити.

– Спортивно-оздоровчий комплекс Городок. Він планується, в першу чергу, з направленням футбольним. Одне покриття буде штучне – стадіон. Чотири натуральних буде газони, буде готель. І коли не буде футбольних команд, ми запрошуємо наших земляків для відпочинку, – розповідає  депутат обласної ради від БПП “Солідарність” Іван Марущак.

– Той проект, який започаткував Іван Марущак, він є унікальний в своїй природі. Те, що тут будуть встановлені і тенісні корти, і футбольні поля, і буде збудована академія футболу, – говорить голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Організатори свята переконані, футбольна ялинка і спортивний проект, який планують реалізувати у селі Городок Заліщицького району – це популяризація футболу та здорового способу життя.

Коментарі

1 коментар

  1. Молодці! Такі ялиночки влаштувати б в усіх селах.Була б радість і для дітей,і дорослих.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here