![vlcsnap-2023-01-26-13h41m42s978](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/vlcsnap-2023-01-26-13h41m42s978-640x360.png)
Журналістика – це професія з особливою місією, де головна зброя – слово. А особливо у час війни. З перших днів повномасштабного російського вторгнення і до сьогодні журналісти продовжують цілодобово працювати, аби доносити до українців актуальні й перевірені новини. Війна показала, наскільки важливі регіональні ЗМІ. У час, коли фейки розповсюджуються з шаленою швидкістю, журналісти наполегливо борються з наративами ворога. Як сьогодні підтримують українських журналістів і, якими правилами медіаграмотності потрібно керуватися українцям, аби не стати “жертвами інформаційної війни”. Дивіться далі у нашому сюжеті.