додому Новини Яким був 2017-ий для TV-4?

Яким був 2017-ий для TV-4?

1342

За традицією, напередодні Нового року, люди підбивають підсумки року, що минає. Пригадують, як радісні, так і сумні моменти. Ми також, не пасем задніх і разом із усією родиною телеканалу TV-4 вирішили пригадати про досягнення 2017 року.

Кінець року – а отже, саме час для підсумків. Люди згадують гіркоту поразок радіють досягненням. Працівникам телеканалу тв-4 теж є що пригадати, перш ніж зустріти Новий 2018 рік.

Ось і підійшов до кінця ще один рік роботи нашого телеканалу. Протягом цього періоду ми підбирали для Вас найвлучніші слова. Виходили на роботу не завжди здоровими. І намагалися виглядати завжди на відмінно.

Проте всі ці старання лише для наших телеглядачів. Цьогоріч, ми виграли гранд від ЄС. І вже в ефірі ТV-4 по той бік екрану глядачі побачили результат – проект “Голос громад”.

– І тільки він закінчився, ми відразу почали реалізовувати інший проект, який називається: “Хто, як не ми?” і ця програма також у прямому ефірі, буде тривати упродовж цілого календарного року. Ще нові програми наші – це “Етикетка” і “Смачна мандрівка”, “Пам’ять серця” нещодавно з’явилася і така програма. Тому здобутків було багато, – розповідає генеральний директор телеканалу TV-4 ЮЛІЯ ВИНОКУР.

Цьогоріч ми відзняли новий, не схожий на попередні новорічно-різдвяний проект “Новий рік на дачі”, який телеглядачі зможуть побачити у ніч на перше січня. Також у 2017 колектив телеканалу відзначив 25-ти річчя  “Провінційний вістей” – програми, із якої тернополяни дізнаються про те, чим живе і чого прагне наш край.

-25 років – це 25 років щоденної праці журналістів, операторів і монтажерів, але це і 25 років довіри. Довіри наших глядачів, дякуємо, що ви у нас є, і для нас це дуже добрий стимул бути ще оперативнішими і ще потрібнішими, – каже головний редактор телеканалу TV-4 НАТАЛЯ СТЕЦЮК.

-Головне – це аудиторія, це люди. Бо все, що ми робимо – це для наших глядачів. і це зрозуміло. І не враховувати їх думку ми просто не можемо. по-перше, ми замовляєм дослідження, і таких було у цьому році 2. І я хочу сказати із приємністю, що на запитання: ” А звідки ви черпаєте новини” глядачі і Тернополя і області, то на локальному рівні ми з великим відивом займаємо перше місце, і песля каналу 1+1, як національного каналу – ми другі, – розповідає генеральний директор телеканалу TV-4 ЮЛІЯ ВИНОКУР.

Цифровий відділ зміни цьогоріч також не оминули. Він поповнився новими людьми та новими ідеями.

-Цього року я закінчила курс діджитал директорів від Юмі скул, сподіваюся, що це стане початком позитивних перетворень на нашому телеканалі, на нашому сайті. І сподіваюсь, що дід Мороз у наступному році принесе нам новий сайт, – каже редактор цифрового відділу МАР’ЯНА СУДОВА.

Аби не прогавити усе найцікавіше, слідкуйте за нами у фейсбуці, інстаграмі та на сайті tv4.te.ua. Адже щодня ми працюємо не лише для телеглядачів, але й разом із ними. А головне, робимо це із любов’ю.