додому Новини Якщо до 1 серпня не вклеїте фото у паспорт-книжечку, то він підлягає...

Якщо до 1 серпня не вклеїте фото у паспорт-книжечку, то він підлягає обміну на ID-картку: подробиці

1021

Оновити фото у паспорті. В Україні відновили термін вклеювання фото у паспорт-книжечку, який раніше був скасований через COVID-19. Оновити світлину мають люди, які досягли 25 та 45-річного віку, і зробити це слід якнайшвидче. Про обов’язкову зміну фото у паспорті – пояснюємо разом з представником міграційної служби.

З 1 липня в Україні відновили термін вклеювання фото у паспорт-книжечку. Ці зміни пов’язані з рішенням уряду про скасування карантину через COVID-19. Адже у пандемію така послуга була призупинена, тепер її відновили. Нововведення стосуються тих громадян, яким виповнилося 25 і 45 років у період з 13 березня 2020 року до 24 січня 2022 року. Відтак, для того, щоб вклеїти нове фото у паспорт потрібно звернутися у відділення міграційної служби. Треба мати при собі дві фотокартки розміром 3,5 на 4,5 сантиметри та свій документ.

Якщо ж фотокартку не вклеїти до 1 серпня, то паспорт людини підлягає обміну на ID-картку. Останній формат документу на сьогодні популяний серед українців, каже Ярослав Давибіда, начальник Державної міграційної служби України в Тернопільській області.