додому Новини Які школи Тернопільщини ввійшли в ТОП-200 за підсумками НМТ?

Які школи Тернопільщини ввійшли в ТОП-200 за підсумками НМТ?

1029

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» опублікував рейтинг закладів загальної середньої освіти України за підсумками НМТ 2023 року. 9 шкіл Тернопільщини ввійшли в цей рейтинг.

Специфікою цьогорічного рейтингу є те, що учасники проходили тестування в умовах воєнного стану. Відтак, замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання, випускники проходили національний мультипредметний тест (українська мова, математика, предмет на вибір).

Національний мультитест було проведено у формі компʼютерного тестування з використанням лише завдань із закритою формою відповіді.

Під час проходження НМТ учасники стикалися з деякими ускладненнями, як-от переривання тестування через повітряну тривогу або технічні труднощі, повʼязані з кібератаками на систему національного мультитесту.

Бал школи розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту, отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

9 шкіл Тернопілля ввійшли в цей перелік:

29. Борщівська ЗОШ №2

40. Тернопільська Українська гімназія імені івана Франка

89. Тернопільська школа №18

94. Зборівська гімназія імені Романа Завадовича

97. Заліщицька державна гімназія

103. Чортківська державна гімназія

128. Зборівська ЗОШ №1

160. Бережанський ліцей імені Богадана Лепкого

163. Борщівська ЗОШ №1