додому АТО “Якби українців в Криму дали відсіч і бій, то не було б...

“Якби українців в Криму дали відсіч і бій, то не було б стільки жертв на Донбасі”, – Дмитро Ярош

426

vlcsnap-2014-10-20-18h53m59s14Зупинити війну можна лише досягнувши перемоги. Так вважає засновник добровольчого українського корпусу Дмитро Ярош. Інших варіантів немає, а смертей може бути ще більше, якщо піти на капітулянську позицію. Якби українці в в Криму дали відсіч і бій, то не було б стільки жертв на Донбасі, каже Дмитро Ярош.

– Відступати перед Путіним не можна ні в якому разі, це істина, він далі піде по-любому. Він зараз має ударне угрупування в Криму, яке націлене на Херсон і на Запоріжжя. Він має резерви недалеко від кордону, я не говорю навіть про тисячі найманців, які заходять, заходять… От вранці буквально від агентури прийшла інформація – 16 танків з Новоазовська в напрямку Маріуполя висунулися, що вони будуть там робити – я не знаю. Чи то буде розвідка боєм, чи то будуть маневри, – говорить засновник Добровольчого українського корпусу Дмитро Ярош.

Якщо впродовж двох тижнів бойовики не перейдуть в наступ, вони так само не готові до зими і конфлікт буде заморожений. Активізація бойових дій може бути вже навесні, каже Дмитро Ярош.

– В нас є всі шанси до весни підготувати збройні сили так, що вони будуть набагато більш боєздантішими не тільки за терористичні угрупування, а й за Збройні сили Російської федерації. Бо ми їх перемололи вже там дуже багато. Комітет солдатських матерів Росії дає 4 тисячі серед бійців регулярних військ, а Ви уявіть, які втрати серед найманців і сепаратистів місцевих.

Десь на весну можна було б говорити про перемогу, якщо керівництво держави буде мати політичну волю до цієї перемоги, бо може такого і не статися, каже Дмитро Ярош.


– Є певний алгоритм наших дій, які ми для себе розробили. Тобто, якщо Порошенко підписує цей Указ, якщо вони заморожують цей конфлікт і віддають Росії цю частину нашої території, якщо росіяни навіть не переходять в наступ, заморожений конфлікт, Правий сектор розпочинає активну партизанську війну на окупованих територіях, ми всеодно примусимо їх здатися. А крім того, там ще й повстання підніметься, я в цьому переконаний, просто на все треба час.