![vlcsnap-2023-01-20-15h46m14s885](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/vlcsnap-2023-01-20-15h46m14s885-640x360.png)
Як знаходити в собі сили допомагати іншими, коли ти сам лишився без домівки? Відповідь на це питання знає Любов Єременко. Жінка з Краматорська, переїхала у Тернопіль після обстрілу її рідного міста Краматорська ще у березні минулого року. Жінка закінчила тут курси волонтерів та офіційно отримала статус волонтера у Тернопільському “Карітасі”. Про свою роботу, найголовнішу мрію та те, як їй живеться в нашому місті – вона поділилася з нашою знімальною групою.