додому Новини ЯК зіграла тернопільська НИВА із львівськими “Карпатами”

ЯК зіграла тернопільська НИВА із львівськими “Карпатами”

472
Справжнє Галицьке дербі цими вихідними відбулося у Тернополі. В останньому поєдинку першого кола “Нива” зіграла внічию із львівськими “Карпатами”. Команди обмінялися голами на старті зустрічі. Матч відбувся у Тернополі на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. TV-4 транслював поєдинок у прямому ефірі. Докладніше про зустріч – далі.
Футбольний матч між Тернопільською “Нивою” та Львівськими “Карпатами” відбувся у рамках 9 туру з Першої ліги Чемпіонату України.
Команди зустрічалися на міському стадіоні ім. Романа Шухевича у Тернополі.
Обидва суперники розпочали матч без розвідки та адаптації. І вже одна з перших атак “Карпат” завершилася результативно. Євген Підлепенець та Амбросій Чачуа розіграли комбінацію на правому фланзі і капітан “зелено-білих” прострілив у штрафний майданчик. На дальній стійці Ян Костенко із близької відстані відправив м’яч у сітку воріт Мехніва та вивів свою команду вперед. Проте вже у наступній атаці тернополяни змогли відігратися. Олег Соколов навісив зі штрафного, а далі Андрій Зінь коліном переправив м’яч у кут воріт гостей. Андрій Кожухар зумів впіймати м’яч, однак рефері вказав на центр поля. Голкіпер Карпат вступив у емоційну розмову із боковим арбітром, який власне і засвідчив, що м’яч таки перетнув лінію воріт, але замість скасування голу кіпер отримав гірчичник.

Швидкий обмін голами не зменшив подальшу активність команд. Спочатку капітан Карпат навішував зліва на свого одноклубника але Максим Механів впорався із завданим ударом. А через хвилину момент створила “Нива”. Андрій Бей стріляв з-за меж штрафного майданчика, однак м’яч влучив у поперечку.

У середині тайму дві нагоди після “стандартів” організував Амбросій Чачуа. В обидвох випадках втручання у гру Максима Механіва врятувало “Ниву” від пропущеного м’яча. На спроби Карпат забити м’яч, Тернополяни відповідали контратаками але забити ще один гол командам не вдавалося. З рахунком 1:1, суперники пішли на перерву.

Зі старту другої половини зустрічі “Карпати” атакували частіше, проте але голкіпер тернополян Максим Механів вправно захищав свої ворота. У свою чергу жовто-зелені використовувати вільний простір і вибігали у контратаки. Проте на вирішальній стадії атак до реалізації теж не дійшло. А от наполегливість карпатівців могла конвертуватися у результат після сімдесят третьої хвилини. Тимофій Сухар навісив з лівого флангу, а боротьба Романа Сливи та Чачуа завершилася падінням карпатівця. Рефері побачив у цьому епізоді порушення правил та вказав на одинадцятиметрову позначку. Реалізувати пенальті спробував Павло Полегенько але Максим Механів вгадав кут та зумів парирувати удар, вкотре врятувавши “Ниву” від пропущеного м’яча. До фінального свистка рахунок змінити не вдалося жодній із команд. Із рахунком 1:1 матч завершився.

Мирон Маркевич, головний тренер ФК “Карпати”, каже: “Плануєш одне, виходить друге, так що нічого страшного не сталося впринципі будемо рухатися вперед”.

Олександр Стахів, в.о. головного тренера ФК “Нива”, каже: “Звичайно ж, хотілося перемогти, але 3 очка – це 3 очка і перемога над такою командою і все більшої впевненості додала б нашій команді і я їм дуже вдячний за гру”.

Після футбольного поєдинку своїми емоціями поділився капітан тернополян Максим Механів, який рятував свою команду протягом усього матчу.

Максим Механів, капітан команди ФК “Нива”, ділиться: “Я вважаю, що нічия – це вже для нас хороший результат, бо в Карпат не кожна команда може забрати очки і ніхто не забирав, окрім Бузової, зіграли в нічию. Думаю, це для нас позитивний результат”.

Наразі тернополяни залишаються на п’ятій сходинці у турнірній таблиці, маючи в активі 11 очок. Наступний матч гравці тернопільської “Ниви” проведуть також вдома. Зіграють тернополяни проти чернівецької Буковини, гра запланована на 30 вересня. TV-4 цю зустріч також транслюватиме.