додому Новини Як живе село Козівка Великогаївської територіальної громади

Як живе село Козівка Великогаївської територіальної громади

825
Наш наступний матеріал про село КозІвка Великогаївської територіальної громади. Тут живуть близько семисот мешканців. Тихе, спокійне з гарною природою – так описала його наша знімальна група, яка повернулась із робочої поїздки. То чим село Козівка особливе і що тут встановили вперше в Тернопільській області – далі.
Село Козівка Великогаївської сільської громади розташоване в центральній частині Тернопільського району. Мальовничі будинки на тлі гарної природи. Тут… ну, дуже спокійно і атмосферно.

У Козівці проживають близько 700 мешканців. І перше, про що вони розповідають гостям села, це пам’ятник Степанові Бандері. А все тому, що у 1992 році тут його встановили першим в Тернопільській області.

Козівка – рідне село Тетяни Коропатницької, старости. Тут вона працює старостою з початку повномасштабної війни. Жінка пригадує, тоді було складно, утім саме темні часи і бажання односельчан хоча б якимось чином повернути своє минуле життя – перемогло! “І вареники ліпили, і до ночі, і до ночі без світла, допомогу шукали, приносили в старостинські округи. На схід хлопцям передавали гумонітарку. Дуже наші хлопці згуртувалися”.

Мешканці села кажуть, вірять в те, що темні часи зміняться і наші села почнуть жити повноцінним життям. А поки, усі вони працюють заради однієї місії – Перемоги над ворогом!