додому Новини Як захистити свою репутацію в медіа: 10 жовтня відбудеться безкоштовний вебінар

Як захистити свою репутацію в медіа: 10 жовтня відбудеться безкоштовний вебінар

407

Все, що потрібно українцям знати про Закон України «Про медіа», розкаже у своєму безкоштовному вебінарі «Закон про медіа: що має знати споживач?» Ігор Розкладай, головний експерт з медійного права Центр демократії та верховенства права!

Під час вебінару Ігор Розкладай поділиться своїми знаннями про медіазакон, пояснить які медіа він регулює, а які не регулює, як захищає споживачів, зокрема дітей.

Експерт розкаже про те, як захистити свою репутацію та чи матимете ви право на відповідь та спростування. З’ясує, чому вам можуть не показати «Відьмака» і розбере перелік осіб та їхнє внесення у реєстр (ст. 126 ЗУ «Про медіа»).

Детальніше ознайомить у переліком медіасервісів та особливостями їхнього внесення у реєстр заборонених в Україні, а також визначить підстави для внесення та наслідки внесення з реєстру.

Окрім того, з’ясує, чому російські медіа на супутнику чи в готелі транслювати не законно. Також під час вебінару Ігор Розкладай продемонструє інфографіку та дасть практичні поради щодо подання звернення для внесення медіасервісів у реєстр.

Краще розібратися у законі «Про медіа», зрозуміти, що має знати споживач про нове медіазаконодавство, з’ясувати, як новий закон захищає права дітей – все це можна зробити під час вебінару «Закон про медіа: що має знати споживач?».

Захід пройде 10 жовтня 2023 року за підтримки НАМ. Початок о 12.00 год.
Зареєструватися на вебінар можна за посиланням: https://forms.gle/JZoFgowVcXT4hvQs6.