Головна здоров'я Як видаватимуть пільговикам рецепти на безкоштовні ліки?

Як видаватимуть пільговикам рецепти на безкоштовні ліки?

444

1Для отримання рецептів на безкоштовні ліки окремі категорії пільговиків повинні надати копії довідки про середньомісячний сукупний дохід сім’ї. Це передбачає прийнятий в рамках бюджетного процесу закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Проте через невідповідність у пунктах цих змін, управління охорони здоров’я і медичного забезпечення Тернопільської міськради звернулося до Департаменту охорони здоров’я дати з цього приводу роз’яснення, як тільки Тернопільські медики матимуть відповідь, тоді буде відомо чи потрібна така довідка для окремих пільговиків чи ні.

Окремим пільговикам безкоштовні ліки надаватимуть в залежності від середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Якщо він перевищуватиме 1710 гривень на одного члена сім’ї, ця родина не матиме права на пільги. Зміни стосуються постраждалих внаслідок вибуху на ЧАЕС третьої категорії, учасників війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдів, вдівців, батьків померлих, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдів, вдівців, батьків померлих, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

Проте у законі «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», є невідповідності. З цього приводу управління охорони здоров’я і медичного забезпечення Тернопільської міськради звернулося у Департамент охорони здоров’я.

– Як тільки буде отримане роз’яснення то ми будемо просити окремі категорії пільговиків, надати нам копії тих довідок, які вони вже беруть для отримання тих чи інших послуг, до прикладу, квартплата. Нам окремої довідки не потрібно буде. Нам потрібен лише підтверджуючий документ, що сукупний дохід дозволяє отримати пільгу на отримання медикаментів, – розповідає головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя Микола Медвідь.

Людей, яких стосуються можливі зміни, у Тернополі небагато, каже Микола Медвідь.

– Це буде відносно невелика кількість від загального числа пільговиків. Як прописано в законі ця довідка діє 6 місяців, тобто враховується попередній шестимісячний термін по сукупному доході.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here