додому Новини Як вибрати фільтр для гарячої води: головні правила

Як вибрати фільтр для гарячої води: головні правила

550

Магістральні фільтри різняться між собою за розміром та функціональними можливостями. Вони складаються з розбірної колби та штуцерів, які підключаються до водопроводу. Рідина надходить у сам корпус і проходить крізь картридж, що очищає її. Далі вона йде у магістраль.

Головні критерії вибору

Щоб підібрати фільтр для гарячої води, важливо розібратися в його призначенні та можливостях. Насамперед звертайте увагу на розміри самого фільтра, а також встановлених у ньому картриджів. Від цього показника залежать продуктивність та термін експлуатації. Магістральні фільтри можна поділити на стандартні SL та BB. Діаметр перших складає 63 мм, а других — 117 мм. У середньому BB служать приблизно вдвічі довше.

Також у процесі покупки враховуйте такі параметри:

  1. Діаметр штуцерів. Від нього залежить пропускна здатність обладнання. Чим більше показник, тим вище потенційна продуктивність пристрою. Важливо враховувати свої потреби та середню витрату води. Це дозволить визначити кращий варіант.
  2. Матеріал виготовлення. Під час експлуатації магістральний фільтр має витримувати серйозне навантаження. Це зумовлено високим тиском води. За гарячого водопостачання також враховуйте температурну дію. Для виробництва зазвичай використовують пластик та метал. Якщо температура води становить 4–40°C, то зазвичай достатньо пластикового корпусу. Але для використання у ширшому температурному діапазоні слід застосовувати металеві моделі.
  3. Картриджі. Через відмінностей у складі характер водопідготовки також неоднаковий. Виготовляються з різних матеріалів, таких як активований вугіль, поліпропілен, кераміка, фіберглас. Також важливою є сама оболонка фільтрів. Від неї залежить герметичність усієї системи. Картриджі можуть мати різні рівні фільтрації, які визначаються розміром пор фільтру. Чим менший розмір пори, тим більші забруднення затримуються. Це дозволяє видаляти навіть найдрібніші частки та мікроорганізми з води.

Враховуйте ці критерії та купуйте потрібні моделі на сайті Ecosoft.ua. Тут представлені перевірені фільтри для гарячої води від надійних виробників. Вони порадують стабільним функціонуванням та високою якістю очищення. Конструкції надійні: високий тиск і температура не вплинуть на їхні експлуатаційні характеристики.

Які картриджі використовуються у фільтрах

Для стабільного функціонування фільтрів також важливі картриджі. У магістральних конструкціях традиційно використовують такі:

  • сіткові;
  • із спіненого поліпропілену;
  • з активного вугілля;
  • з кальциту;
  • з іонообмінної смоли.

Наприклад, останні підійдуть тим, хто хоче позбутися надмірної жорсткості води. Пристрої зі спіненого поліпропілену добре усувають тонкі домішки, а з активованого вугілля — забезпечують очищення сорбції (усунення слідів хлору, інших зайвих компонентів). Враховуйте тип картриджа та його особливості, щоб знайти те, що підходить саме вам. Завдяки цьому гаряча вода завжди буде потрібної чистоти, м’якості та без зайвих домішок і шкідливих компонентів.