додому Новини Як вибрати чоловічі парфуми?

Як вибрати чоловічі парфуми?

728
Handsome unshaven man applying perfume on neck, closeup. Pheromones and fragrance

Хоч парфумерія для чоловіків не така різноманітна, як жіноча, однак коли виникає необхідність вибрати чоловічі парфуми, зробити це не так легко. Тому пропонуємо коротку шпаргалку на прикладі парфумерії Yves Rocher, яка допоможе розібратися в розмаїтті чоловічих парфумерних композицій.

Найпопулярніші сімейства ароматів для чоловіків

Вибрати парфуми для чоловіка буде значно легше, якщо розуміти, в якому сімействі ароматів варто шукати туалетну чи парфумовану воду.

Найпопулярніші сімейства ароматів для чоловіків:

  • шипрові – холодні, свіжі, з відтінками моху та вологої землі, в піраміді можуть бути ноти дубового моху, лабдануму, пачулів – такі аромати ідеально вписуються в офісну стилістику й поєднуються з діловим костюмом (ноти пачулів є в Ambre Noir);
  • деревні – гіркуваті, терпкі, оксамитові, з димними, теплими, землистими, деревними нотками, в піраміді можуть бути запахи моху, ялівцю, сандалу, кипарису, кедра – це універсальні парфумерні композиції, які можна «вдягнути» і на роботу, і на побачення (в колекції Yves Rocher – це парфуми Cuir Vetiver);
  • шкіряні – гірко-терпкі, теплі аромати натуральної шкіри та замші, в піраміді можуть бути ноти ялівцю, березового дьогтю – такі парфуми зазвичай звучать дорого та статусно, підходять чоловікам зрілого віку, високого статусу, ідеальний вибір для урочистостей, вечірніх зустрічей (ноти шкіри є у Cuir Vétiver);
  • фужерні – свіжі, зелені парфумерні композиції з ароматом лісу, в піраміді можуть бути запахи моху, лаванди, папороті, кумарину – це універсальні парфуми, які підходять більшості чоловіків, такі аромати можна носити в будь-яку пору року, на роботу чи під час відпочинку (Bois de Sauge);
  • цитрусові – освіжаючі, легкі, дещо терпкі, енергійні, в чоловічих парфумах цитруси можуть бути представлені грейпфрутом, лимоном, апельсином, мандарином, лаймом чи танжерином – такі композиції подобаються більшості молодих і енергійних чоловіків (Hoggar).

Тож якщо знати, яка ольфакторна група більше до вподоби чоловікові, вибрати для нього туалетну чи парфумовану воду буде значно легше.

Чому варто звернути увагу на чоловічу парфумерію Yves Rocher?

Парфумерія цього французького бренду хоч і коштує недорого, проте відповідає усім головним критеріям, за які цінують люксову та нішеву продукцію. В складі чоловічих парфумів Yves Rocher переважають натуральні складники. Вона доволі стійка. А в парфумерній колекції бренду є широкий вибір ароматів на будь-який смак.

До речі, якщо прагнете більше дізнатися про переваги парфумерії Yves Rocher, радимо завітати на офіційний сайт компанії. Там є чимало цікавої інформації про продукцію бренду, а також повний асортимент парфумів для чоловіків, розроблених парфумерами Yves Rocher.