додому духовність Як віднайти спокій у складній для України час розповідають на реколекціях

Як віднайти спокій у складній для України час розповідають на реколекціях

467

Віднова віри, надії та любові реколекції на таку тему розпочалися в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького в Тернополі. Виголошує науки Екзарх Донецько-Харківський, владика Степан Меньок. Триватимуть реколекції до неділі, 30 березня, науки Владика виголошує після кожного вечірнього богослужіння.

– Ситуація дуже складна в країні, Ви тут на Заході боїтеся, а ми там на Сході, туди завозять тих туристів з Росії, платять великі гроші і вони роблять мітинги, декілька раз знімають прапори синьо-жовті, то страшне що робиться. 21 березня вбили хлопця ножем. То бандитизм явний, – говорить Екзарх Донецько-Харківський Владика Степан Меньок.

На реколекціях Екзарх Донецько-Харківський Степан Меньок розповів проте як в такій складній ситуації в Україні віднайти спокій, не боятися. Під час Великого Посту, наперердодні Великодня кожен має духовно відновитися, каже Владика. Реколекційні науки в цьому допоможуть.

– Звичайно, що всі журяться, журяться, що буде і як буде. Мусимо пам'ятати, що як будемо жити добре, по-християнськи,згідно із заповідями Христовими, нас Бог не опустить. Так як Ізраїль, як тільки щось проштрафлялися, ізраїльський народ зразу попадав або в полон, або ще якась інша кара. От не раз говорять, Ви уявляєте, яка статистика у нас є за 20 років – 40 мільйонів абортів в Україні, це є 2 мільйони в рік. Це трагедія, ми говоримо геноцид, ми самі вбиваємо своїх дітей, це є великий гріх, – каже владика Степан.

Реколекційні науки Владика Степан Меньок виголошує щодня після кожних вечірніх літургій. Сьогодні Владика виголосив другу науку. Завтра в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького, о сімнадцятій тридцять відправлять Літургію Напередосвячених дарів, після якої  Владика виголосить третю науку. В суботу, двадцять дев'ятого березня, о вісімнадцятій годині розпочнеться вечірня, після якої Екзарх Донецько-Харківський відповість на запитання, які люди можуть залишати в храмі. Завершаться реколекції в неділю, 30 березня, о 9.30 в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі розпочнеться Архієрейська літургія, Владика Степан Меньок благословить усіх присутніх.