Головна суспільство Як святкував Тернопіль 473-ю річницю

Як святкував Тернопіль 473-ю річницю

321

Cвій поважний вік – 473 роки – Тернопіль відзначив концертами, конкурсами, фестивалями, змаганнями та лицарськими боями. Частина тернополян та гостей міста слідкувала за подіями, які відбувались на Театральному майдані міста та поблизу Тернопільського замку. Не менш насиченою була програма заходів і у парку Національного Відродження. На святування Дня міста у Тернопіль приїхало більше десяти іноземних делегацій.

Урочистою Архиєрейською літургією розпочалося відзначення Храмового празника – Успіння Пресвятої Богородиці та 473-ї річниці міста Тернополя. Святкове богослужіння зібрало сотні тернополян.

Тернополянка: "Це наш храм, ми тут живемо не далеко, ми розпочинаємо звідси, а потім вже підемо по ходу, в парк, приїдуть гості, і ми вже разом підемо святкувати День міста".

Тернополянин: "Ще з давніх-давен люди сюди приїжджали возами, бо тут був великий відпуст і це було дуже велике свято. І, я думаю, нам треба дотримуватись такої традиції, бо насамперед не тільки День міста, а й релігійне свято – Успення Божої Матері".

На Театральному майдані відбувся концерт та дефіле муніципального духового оркестру «Оркестра волі», оркестрів західного регіону України та ансамблю мажореток Палацу культури «Березіль" Тернополя.

Фестивалі, конкурси, виставки – програма заходів була насиченою, дійства тривали до пізнього вечора. Світлове шоу примусило завмерти із широко відритими очима більш ніж на 5 хвилин кілька тисяч тернополян, які зібралися в центрі міста о 22-й. 

Обравши для фінального виступу на співочому полі румунський гурт Fly Project,  організатори не прогадали. Багатотисячний натовп шаленів  під ритмічну танцювальну музику. Заключним акордом відзначення Дня міста став десятихвилинний феєрверк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here