Головна Анонс Як розвиватиметься Тернопіль далі – розповість у “Межі правди” Сергій Надал

Як розвиватиметься Тернопіль далі – розповість у “Межі правди” Сергій Надал

400

456Як розвиватиметься Тернопіль далі, що капітально відремонтують у місті цього року? Які нові відпочинкові зони з’являться у Тернополі цього літа? Розвиток тролейбусної мережі, оновлення електричного транспорту та інші актуальні питання життєдіяльності міста обговорюватимуть у прямому ефірі програми «Межа правди» 14 червня о 20.00.

Гість студії – міський голова Тернополя Сергій Надал. Телефон прямого ефіру 43-41-00. Телефонуйте, запитання залишайте на сайті телекомпанії.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. А хто гості студії? І чи будуть представники громадськості?

  2. Днями мала дивовижний екскурс в совєтське минуле – до державних реєстраторів на бульварі Шевченка, 1. Все “в кращих традиціях”: 20 чи й більше громадян в малесенькому темному задушному коридорчику з кількома старими крісельцями та 3 красуні і їх начальник, “який не приймає”, в просторих кімнатах за купою глухих дверей. На вході – не зовсім зрозумілий графік роботи. В інтернеті – замість графіка прийому громадян (коли ті всі глухі двері відкриваються) розписано 40-годинний робочий тиждень тих красунь. Телефони служби не відповідають, постійні короткі гудки. Немає ніякого сортування відвідувачів за принципом “здати документи”, “забрати документи”, “стіл для довідок” тощо, усі одинаково втомлені і лихі, половина переживає, що отримає штрафи на роботі, адже служба відкривається не о 8.00, як заявлено в інтернеті, а о 9.00, коли більшість людей мають бути на роботі. Звернутись за роз’ясненнями через інтернет неможливо – відсутня електронна скринька для звернень громадян.
    Одним словом, створені всі умови для збільшення вартості “позачергових послуг”. Люди для чиновників чи як?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here