додому Новини Як розпізнати справжню сезонну алергію і що з нею робити: відповідь тернопільського...

Як розпізнати справжню сезонну алергію і що з нею робити: відповідь тернопільського лікаря

737

З початку літа цвітуть дерева, наливаються лугові трави та злаки. Але для деяких людей таке перевтілення природи створює дискомфорт. Причина – висока концентрація алергену в повітрі. Імунолог запевняє, не все те, що ми вважаємо алергією, нею є. Як розпізнати – дізнавався Назарій Голуб.

Імунолог зазначає, що алергія, це – реакція на певну речовину, а сонячний ультрафіолет немає жодної речовини. Тобто, це не справжня алергія, але опіки та подразнення після тривалого перебування на вулиці у людей справжні. Лікар пояснює – на це можуть впливати різні захворювання, медикаменти та навіть засоби для догляду за шкірою.

На прилавках ринків та супермаркетів нам пропонують фрукти та овочі, під час вирощування яких, ймовірно, додавали нітрати – розповідає Ігор Господарський, лікар-імунолог. Саме через ці добавки у людей можуть розвиватися алергічні реакції на фрукти та овочі, наголошує імунолог.

До чинників літніх алергій додається і тополиний пух, через який у алергіків виникає: чхання, свербіж у носі та очах, сльозотеча та кашель.

Ігор Господарський запевняє, що не все те, що ми вважаємо за алергію, є нею, тому радить проходити медичні обстеження і обирати ліки за рецептом імунолога.

Алергію подолати можна, але робити це потрібно тільки з фахівцем, який призначить вам правильне лікування – запевняє Ігор Господарський.