додому Новини Як працюватимуть банки на свята?

Як працюватимуть банки на свята?

578

Наприкінці цього року та на початку наступного українські банки працюватимуть за особливим графіком і скористатись їх послугами буде проблематично. Національний банк України встановив для банківської системи особливий порядок роботи в період з 15 до 31 грудня 2014 року та в перші дні січня 2015 року.

Наприкінці року традиційно збільшується час роботи фінустанов. Згідно графіку Нацбанку, 29 та 30 грудня система електронних платежів працюватиме до 22-ї. 31 грудня – до 13:00, при цьому банки повинні завершити всі розрахунки з клієнтами 30 грудня.

1, 2, 3, 4 січня, у вихідні, системи електронних платежів та електронної пошти, депозитарій Націонал1ьного банку України, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України та ряд інших – не працюватимуть.

6 та 8 січня 2015 року банківська система України працюватиме у звичайному режимі. Банкомати працюватимуть весь час, їх поповнюватимуть готівкою.

У разі потреби з 1 до 5 січня включно і 7 січня банки, за рішенням своїх керівників, можуть здійснювати касові операції, а також обмінювати валюту в пунктах обміну.

Офіційний курс гривні, встановлений та оприлюднений Національним банком України 29 грудня цього року, діятиме до часу його наступного встановлення вже 6 січня 2015 року.

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

3