Головна Новини Як пережити стресовий період – радять психологи

Як пережити стресовий період – радять психологи

410

vlcsnap-2014-08-12-11h02m34s97Вбивства, несправедливість, сепаратисти, бойовики, війна – слова, над значенням яких зараз задумується чи не кожен українець. Чимало людей страждає від нервового перенапруження, викликаного подіями в державі. Як пережити стресовий період без особливої шкоди для власного здоров’я, зберігши якомога більше нервових клітин, радять психологи.

– На даний час, у зв’язку з подіями, які відбуваються в нашій державі, частина населення зазвичай легко піддається паніці. Також українці нині страждають від стресу та емоційного виснаження. Перенести протистояння в інформаційній війні може тільки людина освічена, здатна самостійно думати і аналізувати ситуацію, – говорить фахівець сектору психологічного забезпечення управління ДСНС у Тернопільській області Павло Кульбицький.

Психологи радять заспокоювати себе тим, що рано чи пізно ця ситуація завершиться. Якщо Ви чуєте критичну, негативну, страшну, трагічну інформацію, не нагнітайте її ще більше. Намагайтесь більше спілкуватись з рідними. Не можна довго перебувати у тривозі. Якщо відчуваєте, що цей стан набридає, а негатив дратує, перемикайтеся на приємні й корисні речі, займайтеся хобі.

– Ви повинні чітко розуміти, вступаючи в запеклу суперечку – ви не вирішуєте проблему, а тільки погіршуєте її. Щоб не попадати під вплив набридливих дезінформаторів, насамперед, Вам потрібно дивитися добрі романтичні фільми, читати книжки, частіше бувати на природі, знаходьте час для занять, які викликають у Вас задоволення. Звичайно, також важлива щира молитва до Бога та надія вірити, що Господня ласка зійде над нами. В цей важкий час треба вести активний спосіб життя, по можливості допомагати тим, хто захищає східні кордони України і рятує наше життя, – каже Павло Кульбицький.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here