додому Новини Як місячне затемнення 31 січня вплине на людей розповів астролог Іван Круп’як

Як місячне затемнення 31 січня вплине на людей розповів астролог Іван Круп’як

1111

31 січня відбудеться місячне затемнення, з яким пов’язують безліч побоювань. Астролог Іван Круп’як розповів про те, які наслідки для людини може мати це унікальне астрономічне явище.

Місячне затемнення 31 січня можна назвати по-справжньому екстраординарною подією хоча б тому, що буває воно вкрай рідко – раз у 152 роки.

– Не бажано ніяких справ в період затемнення розпочинати, не бажано кудись їхати, бути обережним. Тому що ми вже бачимо, зараз є деякі ситуації на дорогах, навіть в ці стаються дні. Це аварійно- і травмо-небезпечний час, – пояснює астролог Іван Круп’як.

31 січня спостерігатиметься одразу три явища: другий повний місяць за січень, “блакитний місяць” і супермісяць, тобто перебування місяця на близькій відстані від землі. Крім того, затемнення забарвить диск місяця в червоно-бурий колір, що зазвичай символізує кров, протистояння, які й відбулися 152 роки тому.

– Люди, які народилися від останні дні січня і по 1 лютого, також з 1 по 5 серпня відчуватимуть на протязі половини року якісь зміни в житті позитивні! – каже Іван Круп’як.

Пік затемнення припадає на 15:30 за київським часом, воно буде тривати протягом 77 хвилин, так що на заході України можемо його захопити.

– Це унікальне відносно довге затемнення, бо воно буде 77 хвилин. За той час людям, які мають якісь проблеми, чи хочуть позбутися поганих звичок, треба помолитися, подумати, лишити курити чи проблеми з алкоголем, чи ще якісь є. Воно обов’язково спрацює, – говорить Іван Круп’як.

Вплив затемнення буде позначатися протягом, як мінімум, півроку, зазначив Іван Круп’як.

попередня статтяКороп по-підгаєцьки
наступна статтяДень народження Всеволода Нестайка святкують у Тернополі