додому освіта Як хворий учень може не пропускати уроки придумали тернопільські освітяни

Як хворий учень може не пропускати уроки придумали тернопільські освітяни

335

Працювати по-новому. Тернопільські освітяни обмінялись цікавими ідеями в рамках загальноміського заходу під назвою ТехноПарк. Його проводять вже вдруге. Це, пояснюють організатори, своєрідний освітній ярмарок і пройшов він, кажуть, успішно.

Вони придумали як, не виходячи з дому, хворий учень може не пропускати уроки чи консультуватись з вчителями. Ще й батьки можуть за цим слідкувати. В поміч інформатикам – всесвітня мережа.

– Система Google дозволяє практично і відеоконференції проводити, відеозв'язок з учнями, є віртуальний офіс, віртуальна флешка, на якій можна зберігати персональну інформацію. Теоретичний матеріал, практичні роботи – на це націлюється дана робота, – розповідає вчитель інформатики Тернопільської ЗОШ №4 Андрій Войцехівський.

Зі своєю ідеєю прийшли на ТехноПарк. Це, пояснюють організатори, своєрідна освітня ярмарка.

– Кожен колектив кожного навчального закладу Тернополя, а їх близько 80, приніс сюди свої ідеї, напрацювання, технології новітні, і кожен вчитель навчальний заклад зможе прийти, подивитися і, так умовно скажу, купити це і використовувати в своєму шкільному житті, – каже директор Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Анатолій Крижанівський.

ТехноПарк у Тернополі провели вже вдруге. І хоча у втіленні ідей доводиться розраховувати переважно на гроші міжнародних фондів, подібні заходи, ініціатива освітян і запровадження сучасних технологій вивели освіту в Тернополі на передову, кажуть чиновники.