додому Головні Як досягнути стрункої талії і при цьому не нашкодити своєму організму: поради...

Як досягнути стрункої талії і при цьому не нашкодити своєму організму: поради дієтолога

1079

До літа залишилося менше місяця, тож дівчата похапцем намагаються зменшити свою вагу та сантиметри в талії. Однак у боротьбі за ідеальне тіло часто припускаються помилок. Як досягнути стрункої талії і при цьому не нашкодити своєму організму – розповіла дієтолог.

Головне при схудненні – здоровий раціон – а це спорт і харчування. Для цього варто споживати корисні, але поширені продукти: фрукти, овочі, каші, молочні та кисломолочні продукти, нежирне м’ясо чи риба та сухофрукти. Зі звичних продуктів, розповідає дієтолог, можна приготувати більше мільйона страв. З хорошою фантазією чи уміннями пошуку в Інтернеті навіть буденна вівсянка може смакувати-по іншому.


-Ви можете зробити вівсяний млинець, вівсяні кекси, Ви можете зробити корзинки з вівсяних пластівців і всередину збити, наприклад у блендері фрукти з тим самим сиром кисломолочним, – каже дієтолог Мар’яна Лебідь.

Для того, аби продукти смакували по-новому, варто проявити креативність. До прикладу, для риби можна підбирати різні маринади та урізноманітнювати способи приготування: тушкування, запікання в духовці чи на грилі.