додому Новини Як допомогти Миколаю обрати гарний подарунок

Як допомогти Миколаю обрати гарний подарунок

996

На носі День Святого Миколая, часу залишилося обмаль, а так хочеться, щоб діти, ваші близькі та кохані під подушкою знайшли близьким чи коханим не просто гарний, але і корисний подарунок. Христина Коваль вирішила допомогти Святому Миколаю, підготувала підбірку тих речей, пошук яких у Тернополі не забере багато часу, а святковий настрій Вам і Вашим дорогим людям вони точно забезпечать!

-День Святого Миколая святкують у ніч з 18 на 19 грудня. Саме у цю ніч яскраві подарунки створюють не лише казковий настрій, але й нагадують нам, що зараз саме час робити щасливих тих, хто поруч.

Щоб не залишити своїх рідних без сюрпризів у цей магічний час, ми зібрали для вас підбірку цікавих подарунків, які зможуть підійди під будь-який смак та захоплення ваших близьких. Техніка. Це може бути будь-що, залежно від розміру вашого бюджету та потаємних побажань вашої рідної людини: від портативного зарядного пристрою до новенького iPhoneX.

Добре подумайте, чи ваші близькі не говорили щось про бажання купити нові теплі шкарпетки чи піжаму, це теж непоганий та досить бюджетний варіант.

-У мене друг є такий, то він дуже любить носки, він їх колекціонує. Знайшла гарні, такі цікаві.

Дуже важливий подарунок, який створить потрібний святковий настрій – це книги. Для дітей зараз є безліч варіантів красивих розмальовок, а для юних та зовсім старших людей спеціальна література, яка врятує довгі зимові вечори ваших рідних.

– Дуже часто люди, які приходять питаються за подарунками книгами на Миколая, хочуть щоб ця книга була позитивна, щоб легко читалася, щоб приносила такий позитивний настрій, і так само ”Книга, яку потрібно прочитати до дня Святого Миколая” минулого року була в топі, то я думаю цього року вона теж ввійде в топ.

Багато тернополян не хотіли розповідати, що будуть дарувати рідним, аби не зіпсувати сюрприза, проте були і ті, хто поділився з нами ідеями.

-Шукаю внуку такий годинник, що включається в розетку і там світять цифри.

-Купила мамі духи, а татові, ще незнаю, ще хочу щось придумати.

-Носки теплі.

-Те, що з душою, головне обирати з душою. Я думаю це найкращий буде подарунок, неважливо шо.

Орієнтовний перелік складено, вам залишається лише вдало підібрати подарунковий набір. І нехай любов та подяка рідних створять найкращу атмосферу в домі.