![vlcsnap-2021-09-15-20h42m16s868](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/vlcsnap-2021-09-15-20h42m16s868-640x360.png)
І до найприємнішого! Вже завтра, 16-го вересня, телеканал TV-4 святкуватиме ювілей! Аби відзначити наше 30-річчя, ми готуємо грандіозну коктейльну вечірку у прямому ефірі! Аби посвяткувати разом із нами, приходьте 16 вересня о 16 годині до фонтану “Кульбаба”, що на вулиці Чорновола в центрі Тернополя. Там беріть участь у вечірці та вигравайте телевізор від нашого партнера. А вже о 18-й вмикайте ваші телевізори та дивіться грандіозне святкове дійство наживо. Наша команда активно готується до свята. Ми працюємо цілий день та не спимо уночі. Як це відбувається – дивіться далі.