![Знімок екрана 2023-11-01 о 09.54.08](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/znimok-ekrana-2023-11-01-o-09.54.08-640x331.jpg)
Вже третій тиждень на Тернопільщині працює робоча група для запобігання корупції в регіоні. Вони перевіряють публічні закупівлі та виявляють порушників. В області відмінили тендерів на суму майже сто мільйонів гривень, а чотирнадцятьом особам вже оголосили підозру. Більше про результати роботи нової структури – далі.
На Тернопільщині перевіряють публічні закупівлі, у яких використовуються державні гроші. Цим займається спеціальна робоча група з представників СБУ, НАБУ, прокуратури та Нацполіції. Їхня мета – запобігти корупції в регіоні, виявити завищені ціни чи фіктивні договори.
Володимир Труш, голова Тернопільської ОВА, коментує: “Вкрай важливо на сьогоднішній день щоби люди зрозуміли: в країні йде війна, кошти, які поступають в бюджети обласного рівня, місцевих рівні, державних бюджетів, вони повинні використовуватися правильно з правильним спрямуванням, точно не повинні бути завищені ціни”.
На сьогодні представники групи проводять аналіз близько 5 тисяч закупівель. За три тижні роботи, вони виявили порушення та відмінили тендери на суму майже у сто мільйонів гривень.
В управлінні стратегічних розслідувань вже відкрито близько 20 кримінальних проваджень. Підозри оголошено чотирнадцятьом особам.