додому Новини Вже третій тиждень на Тернопільщині працює робоча група для запобігання корупції в...

Вже третій тиждень на Тернопільщині працює робоча група для запобігання корупції в регіоні

4731
Вже третій тиждень на Тернопільщині працює робоча група для запобігання корупції в регіоні. Вони перевіряють публічні закупівлі та виявляють порушників. В області відмінили тендерів на суму майже сто мільйонів гривень, а чотирнадцятьом особам вже оголосили підозру. Більше про результати роботи нової структури – далі.

На Тернопільщині перевіряють публічні закупівлі, у яких використовуються державні гроші. Цим займається спеціальна робоча група з представників СБУ, НАБУ, прокуратури та Нацполіції. Їхня мета – запобігти корупції в регіоні, виявити завищені ціни чи фіктивні договори.

Володимир Труш, голова Тернопільської ОВА, коментує: “Вкрай важливо на сьогоднішній день щоби люди зрозуміли: в країні йде війна, кошти, які поступають в бюджети обласного рівня, місцевих рівні, державних бюджетів, вони повинні використовуватися правильно з правильним спрямуванням, точно не повинні бути завищені ціни”.

На сьогодні представники групи проводять аналіз близько 5 тисяч закупівель. За три тижні роботи, вони виявили порушення та відмінили тендери на суму майже у сто мільйонів гривень.

В управлінні стратегічних розслідувань вже відкрито близько 20 кримінальних проваджень. Підозри оголошено чотирнадцятьом особам.