![20200626113418-7785](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/20200626113418-7785-640x360.webp)
Під час війни люди не приділяють достатньо часу своєму здоров’ю. Як наслідок імунітет знижується і людський організм стає вразливим до сезонних хвороб, які атакують нас із настанням перших холодів. Вже понад три тижні на Тернопільщині епідеміологи фіксують значний ріст захворювання на грип та ГРВІ. Цьогоріч в області циркулює агресивний грип групи A, кажуть медики, тому людей закликають берегтися, а при погіршенні самопочуття одразу звертатися до сімейного лікаря.