додому суспільство Вже два місяці у Тернополі працює Центр надання адміністративних послуг

Вже два місяці у Тернополі працює Центр надання адміністративних послуг

436

Вже два місяці у Тернополі працює Центр надання адміністративних послуг. За цей час сюди звернулося близько 2 тисяч тернополян. Центр адміністративних послуг знаходиться на вулиці Острозького, в колишньому приміщенні профілактичного відділу першої поліклініки. Його працівники кажуть, тепер адмінсполуги у Тернополі можна отримати швидше, простіше, зручніше.

У Центрі надання адмінпослуг розповідають, роботу організували так, аби тернополянам було зручно. Людей приймають вранці та ввечері. Працює центр без обідньої перерви, двічі на тиждень до 20 години, а також у суботу.

Леся Бобрівець, начальник Центру  надання адміністративних послуг у Тернополі: "Люди звертаються з питань будівництва, з питань постановки на квартирний облік, по житлово-комінальній сфері ну і інше. Найбільше звернень, звичайно, стосуються документів дозвільного характеру. Це левова частина, більше 50% від загальної кількості, а також земельні питання, квартирні питання, житлові".

Раніше аби оформити право власності, погодити перепланування квартири чи затвердити проект землеустрою потрібно було шукати у місті необхідні інстанції, кабінети. Вже два місяці адмінпослуги можна отримувати в одному приміщенні, на вулиці Острозького, 6. Черга у Центрі адмінпослуг  – електронна. У фойє працівник рецепції допоможе скористатися терміналом. Тут запевняють, робили все для зручності людей.

Алла Демакова, завідувач сектору Центру надання адміністративних послуг у Тернополі: "Тепер вони безпосередньо, щоб мінімізувати контакт суб'єкта звернення з безпосереднім виконавцем, то саме для цього була запроваджена така структура як центр надання адміністративних послуг. Щоб людина за мінімум відвідувань отримувала ту послугу, за якою вона звертається. А це безпосередньо і є адміністратори".

До хорошого звикаєш швидко, кажуть тернополяни. Незручностей у зв'язку зі створенням Центру не відчули.

Юрій, тернополянин: "Переоформлення дозволу на викиди. Тут набагато зручніше, по запису. Зразу можна відійти, а тоді черга підійде. Зручно, не перший раз, це вже п’ятнадцятий документ".

У Центрі адмінпослуг кажуть, перелік своїх послуг планують розширювати.

Леся Бобрівець, начальник Центру  надання адміністративних послуг у Тернополі: "В перспективі ми плануємо розширювати перелік адміністративних послуг. Ми хочемо залучити сюди органи виконавчої влади, оскільки така практика в нас існує щодо видачі документів дозвільного характеру, а хочемо поширити її на всі види послуг".