додому надзвичайне Вже другу добу на Тернопільщині шукають17-річного хлопця, який вийшов із дому і...

Вже другу добу на Тернопільщині шукають17-річного хлопця, який вийшов із дому і не повернувся

623

Вже другу добу на Тернопільщині шукають 17-річного хлопця, який близько 13 години 29 жовтня вийшов з дому та не повернувся. Хлопець мешкає в селі Божиків Бережанського району, в нього проблеми зі здоров'ям: неврологічні розлади, крім цього хлопець німий. Шукають дитину більше ста десяти людей, задіяно 18 одиниць техніки та два службових собаки.

Вранці 31 жовтня до служби цивільного захисту Бережанського району територіального управління МНС в Тернопільській області надійшло повідомлення про зникнення 17-річного хлопця, який близько 13 години 29 жовтня в с. Божиків Бережанського району вийшов з дому та не повернувся.
 
– В понеділок, о другій годині його бачили останній раз. Де він і що він ніхто не знає. Але лісу він боявся страшно. Трактори, машини ото він любив. Ходили по тих закинутих всіх хатах. Всюди ходили. Сьогодні було три пси з Тернополя. Пси з подвір'я взяли слід туди на гору, куди він все любив ходити, але ще трохи пройшли і слід загубили, – розповіла мешканка села Божиків Бережанського району Ярослава Василишин.
 
Зниклий 17-річний Євген Бартків інвалід з дитинства, він не говорить. Хлопчика вже другу добу шукають рятувальники, міліціонери, працівники Бережанського державного лісомисливського господарства, Бережанської райдержадміністрації, військовослужбовці, а також місцеві мешканці. Загалом задіяли 118 людей, 18 одиниць техніки та 2 собаки.
 
Олена Воровець, помічник начальника  територіального управління МНС України у Тернопільській області: "На сьогодні пошуки результату не дали. За вчора було відстежено 40 кілометрів квадратних тієї зони, яка прилягає до села. Нам відомо, що хлопчик не може сам себе обслуговувати, у нього є неврологічний діагноз, є інвалідом з дитинства, задумливий, боїться всього, боїться лісу, боїться води. Зі слів родичів та знайомих,  вони стверджують, що він не міг далеко відійти".
 
Василь Колісник, мешканець села Божиків Бережанського району: "Приєдналися до пошуків цієї дитини місцеві жителі не тільки нашого села, а й мешканці навколишніх сіл, всі повідомлені. На жаль ми його ще не знайшли. Це напевно пов'язано з тим, що  тут дуже велика територія, дуже багато лісів, тут десь 5 тисяч гектарів є навколо наших сіл лісів".
 
Зниклий Євген Бартків виглядає на 16 років, спортивної тілобудови, ріст 160-165 см, волосся коротке темне. Якщо маєте будь-яку інформацію про хлопця звертайтеся за телефонами: 101, 102.
 
TV-4