додому Анонс Визнання Росії агресором – тема “Межі правди” 23 січня о 20:00

Визнання Росії агресором – тема “Межі правди” 23 січня о 20:00

745

У ці дні чотири роки тому на Майдані Незалежності у Києві пролилася перша невинна кров українців, які боролися за свободу та європейські принципи життя. А рівно три роки тому після 242-ох днів оборони Донецького аеропорту, «кіборги» з боями вийшли з летовища. Термінали аеропорту та башта укріплення були повністю знищені. Люди витримали, не витримав бетон…. Безліч подій, які докорінно змінили історію нашої країни… І лише цього року Росію вперше визнали агресором та окупантом через дії у Криму та на Донбасі й закріпили це законом. Що зміниться після його прийняття?

Росія-окупант, райони бойових дій і зони безпеки, право обмеження в’їзду-виїзду та без мінських домовленостей. Чи допоможе це все подолати ворога аби наступний День Соборності 22 січня 2019 року ми відзначали вільними та незалежними спільно з мешканцями Донбасу та Криму.

Про це говоритимемо у програмі «Межа правди» 23 січня о 20.00, гості студії народні депутати, військовослужбовці, учасники АТО. Готуйте запитання, телефон 43-41-00.