додому Головні Виставу “Тернопільська легенда” презентують 26 та 27 травня

Виставу “Тернопільська легенда” презентують 26 та 27 травня

570

26 та 27 равня о 19 годині на малій сцені Тернопільського драматичного театру відбудеться прем’єра вистави “Тернопільська легенда”, автор якої є тернопільський митець Василь Ярмуш. Ідея створити новий театральний проект зародилась у доньки Василя Мирослави.

-Ми долучили біля сорока метрів тканини, костюми шили власноруч, мені допомагають друзі, підприємці , багатодітна Ірина Жигунова, яка дала мені тканину на 15 костюмів, і усі костюми залишаться в театрі для надбання і продовження цієї справи, – розповідає ідейник театрального проекту “Тернопільська легенда”МИРОСЛАВА ЯРМУШ.

У драматичній поемі “Тернопільська легенда”, розповідає Мирослава Ярмуш , гратимуть діти, вихованці акторської школи “Театр в Театрі” під керівництвом Максима та Тетяни Поповичів, які теж приєднались до організації вистави, а головну роль виконуватиме внук Василя Ярмуша Степан Денисюк. «Тернопільську Легенду» Василь Ярмуш написав у 1965 році, та передав композитору і товаришу Юрку Брикайлу з яким вони співпрацювали для обробки та створення музичного супроводу. У лютому 2017 року донька Василя Мирослава отримала повідомлення від Уляна Лис , дочки композитора. Вони домовились про зустріч. В кав’ярні Уляна Лис передала Мирославі Ярмуш рукопис «Тернопільська легенда» зі словами “Тримай !Це твоє”. Саме тоді і зародилась думка завершити розпочате, наголошує донька поета. Вже 26 та 27 равня о 19 годині на малій сцені Тернопільського драматичного театру відбудеться прем’єра довгоочікуваної вистави “Тернопільська легенда”. Вхід вільний.