додому освіта Виставу “Пурпурова квіточка” англійською мовою підготували учні Тернопільської загальноосвітньої школи №22

Виставу “Пурпурова квіточка” англійською мовою підготували учні Тернопільської загальноосвітньої школи №22

569

Виставу "Пурпурова квіточка" англійською мовою підготували учні Тернопільської загальноосвітньої школи №22. Готувалися до дійства впродовж року: самостійно шили костюми, робили декорації, шукали відео і музику. Автор ідеї створення такої вистави – вчитель англійської мови із більш як 45-річним стажем Ольга Михайлова. Шкільна прем'єра мала успіх, тому виставу вирішили показати учням інших шкіл.

Театр у 22-й школі Тернополя, зізнаються актори й художні керівники, – це чарівний дивний світ, наповнений радістю, любов'ю і дитячим сміхом. Вистави ставлять більше 10 років і не бояться експерементувати. Цьогоріч вирішили грати не лише на сцені, а й в глядацькому залі. Актори в шкільному театрі – і учні, і вчителі, ролі виконують англійською мовою. Цього разу шкільний театр 22-ї школи вирішив здивувати глядачів російською казкою Аксакова "Пурпурова квіточка".

До вистави готувалися довго і наполегливо, зізнаються актори і додають:  автор ідеї такої постановки вчитель англійської мови Ольга Михайлова хотіла, щоб усе було на вищому рівні, і їй вдалось своєю ідеєю "заразити" усіх учасників дійства. Далі працювали усі: хтось підкидав нові ідеї, хтось готував костюми і декорації, хтось залюбки проводив репетиції з найменшими артистами.

Ольга Михайлова, автор ідеї створення вистави "Пурпурова квіточка": "В нас була мета дати дітям можливість розкрити себе, бо у багатьох дітях є свої таланти – той співає, той танцює. Вони хочуть показати себе на сцені і от ми по-максимуму постаралися розкрити ці таланти. Тут і співають, і танцюють, і, звичайно, володіння англійською мовою, – це теж не мало важно. Готувалися ми довго, бо на англійській мові і пісні вивчити, і слова сказати – це досить клопітка праця".

Тетяна Бурак, учениця 8 класу ЗОШ №22 Тернополя: "Дуже добре, що такий театр є, в нас є два різних, але от цей англійський – тут дуже багато друзів, тут можна завести нові знайомства, подружитися, всі дуже дружні".

Соломія Душенко, учениця 6 класу ЗОШ №22 Тернополя: "Я в театрі з першого класу, сьогодні буду грати ромашку, співати і танцювати. Мені подобається грати в англійських виставах, я удосконалюю англійську мову".

За кулісами вирує життя, і кожен актор – це не лише герой на сцені. Тому в театрі 22-ї школи Тернополя вчать дітей бути насамперед якнайкращими людьми.