додому культура Виставку унікальних мікромініатюр презентували у Тернополі

Виставку унікальних мікромініатюр презентували у Тернополі

1237

Виставку найменших у світі мікрошедеврів презентували у місті. Її автор відомий митець Володимир Казарян зібрав вироби, аналогів яких немає у світі. 

Його експозицію називають восьмим чудом світу. Понад 30 унікальних мікромініатюр представив у нашому місті видатний майстер мікромініатюрного мистецтва Володимир Казарян. Вже більше 5 сотень творінь протягом 40 років вдалося втілити митцю.

– Кожну роботу я стараюся виготовити настільки мініатюрною, щоб вона була практично на грані людських можливостей. Тому що труд мінкромініатюри – це настільки складна робота, яка потребує великого зосередження, витримки, терпіння і втілюється на межі фізичних та психологічних сил, – каже автор виставки, майстер мікромініатюрного мистецтва Володимир Казарян.

Кожна робота розмішена у спеціальні колби, де є збільшувальний пристрій. Лише з його допомогою можна розгледіти шедеври мікромініатюрного мистецтва. На це митець віддає чимало часу. Над кожним творіння доводиться працювати від місяця до трьох.

Виставка мікромініатюр Володимира Казаряна діятиме ще кілька тижнів у приміщенні арт-галереї, що на вулиці Сагайдачного 13.