додому Новини Виставку “Сезони. Пори року” презентувала Тетяна Васенда у Тернополі

Виставку “Сезони. Пори року” презентувала Тетяна Васенда у Тернополі

381
Відкриття живописної виставки “Сезони. Пори року” відбулося у Тернополі. Створила її Тетяна Васенда – художниця із Хмельниччини. Вже 14 років жінка проживає у Файному місті і тут працює над створенням картин, а з початком повномасштабної війни ще й над розписом військової атрибутики. Все для того, аби збирати своєю творчість гроші на потреби ЗСУ. А для того, щоб підняти настрій мешканцям Тернополя та області своїм мистецтвом презентувала свою давно створену серію картин. Про полотна, натхненні Творцем та любов’ю до життя полотна – далі у сюжеті.
Персональну виставку картин “Сезони. Пори року” української художниці Тетяни Васенди відкрили у Тернополі. Авторка презентувала 15 живописних полотен. Їх мисткиня із початком повномасштабного вторгнення вивезла до Польщі. І ось нещодавно картини повернулися на рідну землю.

Під час написання картин Тетяна надихалась 22 псалмом та намагалася через мистецтво підтримати тих, хто цього потребує.
Тетяна Васенда розповідає: у центрі виставкової композиції – людина. За її словами: сезони змінюються не лише в природі, а й у житті кожного з нас.

Тетяна Васенда каже: “Тільки 4 картини це, власне, осіння тематика, яка була створена на основі реальної природи в карпатах. Решта всіх робіт – це вже моя інтерпритація. Я так помітила, що саме в якісь такі кризові моменти життя, мене просто переповнюють емоції, і в мене просто якраз і створюються найяскравіші роботи”.

Загалом, виставка складається з малюнків, які Тетяна Васенда написала у 2014-2019 роках. Побачити роботи авторки прийшло чимало відвідувачів.

Відвідати виставку можна безкоштовно. Триватиме вона протягом місяця у секторі мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.