додому культура Виставку багатодітної сім’ї Марків із Бережанського району можна побачити у Тернополі

Виставку багатодітної сім’ї Марків із Бережанського району можна побачити у Тернополі

739

vlcsnap-2016-07-01-16h45m29s720Родинну виставку багатодітної сім’ї Марків із Бережанського району можна побачити у Тернополі. Картини, сукні, вишиті рушнички – для них вишивка стала справою для душі. Вишивають у цій родині всі, не відмовились показати свою колективну творчість і широкому загалу.

У Галини Марків вишиває уся родина. Жінка – багатодітна мама, у неї четверо дочок та троє синів. Живуть у селі Куропатники Бережанського району. Для улюбленої роботи час знаходять завжди.

– Коли вільна хвилинка, вечором, в такий день, коли дощ падає, коли нема роботи. Тоді вишиваєм. Почали, насамперед, вишивати вишиванки. Оскільки діти виступали, потрібно було вишиванки. Ну а потім захопилися, попри вишиванки почали всьо різне, – розповідає рукодільниця Галина Марків.

Вишиває родина Марків нитками та бісером. Пробували стрічками, але ще поки що не вдається. Сама пані Марія вишиває скільки себе памятає. Коли діти були малими, часу на це не було. Тепер вони підросли, тож жінка вирішила своє вміння передати їм – і вишивають всі разом. Деякі ідеї для вишиття беруть в інтернеті, деякі – із спеціалізованих журналів, а дещо, як от сукні, вигадують самі.

Родинну виставку вишивок сім’ї Марків можна побачити у Тернопільському обласному художньому музеї.