додому культура Виставка “Живописна Тернопільщина” Михайла Дирбавки діє у місті

Виставка “Живописна Тернопільщина” Михайла Дирбавки діє у місті

815
Мистецтво на часі. Свою нову виставку картин “Живописна Тернопільщина” у стінах ЗУНУ презентував відомий український художник Михайло Дирбавка. На полотнах митець зобразив портрети, історичні пам’ятки Тернопільщини: храми, парки, скелі. Все, аби глядач не лише оцінив красу робіт, але й зацікавився історією нашого краю. На події побувала наша знімальна група.
Відомому українському художнику Михайлу Дирбавці – 78. І всі ці роки він малює. У творчому доробку митця тисячІ полотен. Живописець надихається природою і передає її красу в картинах. Хоче, аби це заспокоювало усіх, хто побачить його роботи. Свою нову виставку “Живописна Тернопільщина” чоловік показав студентам та освітянам ЗУНУ.

Михайло Дирбавка, автор художньої виставки картин “Живописна Тернопільщина”, ділиться: “Ця виставка сформувалася не спонтанно, вона формувалась завдяки Краєзнавчому музею, де ми відбирали лише твори сакрального мистецтва. Я дуже радий, шо попри ці стіні ходитимуть молоді люди”.

Оксана Гомотюк, декан соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, каже: “Культура об’єднує, особливо під час війни. Це дає наснагу до життя, мистецтво дає витримати все у світі. Арт-терапія є особливо потужна і має особливе значення у нашому воєнному суспільстві”.

У виставці художник зобразив портрети, історичні пам’ятки Тернопільщини: храми, парки, скелі. Все, аби глядач не лише оцінив красу робіт, але й зацікавився історією нашого краю.

Михайло Дирбавка не зупиняється на живописі, чоловік також пише портрети, ікони, розмальовує храми і навіть займається різьбою по дереву.