додому Новини Висловити протест проти жорстокого поводження із безпритульними тваринами запрошують тернополян

Висловити протест проти жорстокого поводження із безпритульними тваринами запрошують тернополян

1038

Висловити спільний протест проти жорстокого поводження із безпритульними тваринами запрошують тернополян у неділю, 25 лютого. Причина – вбивство двох безпритульних собак у Тернополі, скоєних минулого тижня. Мирна акція відбудеться на Театральному майдані міста. Організатори запрошують усіх, кому не байдужа доля чотирилапих.

“Будь людиною – захисти тварину” – це акція, якою небайдужі тернополяни хочуть висловити протест проти жорстокого вбивства безпритульних тварин і проти незаконного і небезпечного і для людей використання вогнепальної зброї в житлових масивах Тернополя.

– Причиною акції стало жорстоке вбивсто, розстріл двох собак, які не були агресивними, забігаючи наперед, які не представляли ні для кого небезпеки. Вони жили в гаражному кооперативі, є люди, які ними опікувались. Ці тварини не те, що не були агресивними, вони уникали людей, – розказує засновниця Центру допомоги безпритульним тваринам “Вірні друзі” Алла Ляпандра.

Людина, яка розстріляла собак, повинна відповідати перед законом, переконані організатори мирної акції протесту. Адже в Україні діє законодавство, який захищає тварин від жорстокого поводження з ними. Наразі цю справу розслідує поліція, вона внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань. Люди переконують, що домагатимуться, аби вона таки була доведена до кінця, а вбивця собак – покараний.

– Сьогодні ми ще будемо подавати заяву з клопотанням про те, щоби справа була доповнена ще кількома статтями про хуліганство і про незаконенне використання зброї. Запрошуємо усіх, кому небайдужа ця тема. Усіх, кого болить доля безпритульних тварин і те, що питання не хвилює місто, міську владу, – каже Алла Ляпандра.

Усіх, хто прагне досягти справедливості, організатори запрошують взяти участь у акції “Будь людиною – захисти тварину”. Вона відбудеться 25 лютого, у неділю, о 12 годині на Театральному майдані Тернополя.