Головна Новини Вишиванки для тих, хто перебуває на Сході України, зібрали в Тернопільській єпархії...

Вишиванки для тих, хто перебуває на Сході України, зібрали в Тернопільській єпархії УПККП

496

vlcsnap-2015-07-21-18h42m36s16415 вишиванок для тих, хто нині перебуває на Сході України, зібрали в Тернопільській єпархії Української православної церкви Київського патріархату. Акція зі збору вишиванок триває, в єпархії просять долучатися до неї і таким чином потурбуватися не лише про матеріальний добробут бійців, а й про їх  духовну та моральну наснагу.

– Дякуємо меценату, який долучився до нашої акції, завдяки його небайдужості і щедрості ми зібрали 15 вишиванок, 12 жіночих і 3 чоловічих. Вишиванки будуть відправлені нашим берегиням в перший козацький батальйон, нашим жінкам, про яких ми пам’ятаємо і дуже дякуємо за їх працю, за їх сміливість, – говорить прес-секретар Тернопільської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату Ірина Скоробогата.

Чоловічі сорочки передадуть бійцям з інших батальйонів, акція зі збору вишиванок продовжується. Ірина Скоробогата запрошує усіх небайдужих долучатися. Тернопільська єпархія Української православної церкви Київського Патріархату допомагає військовим одягом, ліками, книжками. Людей просять допомогти бійцям також спортивними товарами.

– Акція по збору вишиванок залишається відкритою, також ми розпочали акцію по збору спортивних товарів, бо зі слів нашого військового капелана, солдати також їх чекають. Можна приносити скакалки, м’ячі, дартс, гантелі будь-що, може знадобитися солдатам на дозвіллі, – каже Ірина Скоробогата.

Усі необхідні для бійців речі можна приносити в Тернопільське єпархіальне управління Української православної церкви Київського Патріархату, за адресою: вулиця Федьковича, 14 з вівторка до п’ятниці, з 10-ї до 14-ої години.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here