додому суспільство Вишитий Янукович, якого подарували Хоптяну, наче справжній

Вишитий Янукович, якого подарували Хоптяну, наче справжній

427

Янукович – як справжній. Вишитий портрет президента подарували губернатору Тернопільщини скалатські школярі. З подарунком завітали на Старий Новий рік. Очільника області, як годиться, діти засіяли зерном, заколядували і з порожніми руками не залишились.

З засіванням, віншуванням та піснями – до губернатора. Це прийшли привітати очільника Тернопільщини зі Старим Новим роком скалатські школярі. І не просто привітати. Засіяли і набажали на цілий рік. Зерном засіяли, як годиться, а от подарунок привезли особливий. Портрет Президента України вишивали 16 відтінками кольорів.

Василина Паламар, вихованка Скалатського будинку школярів: "Вишивали цей портрет вихованці будинку школярів. Приблизно 15 чоловік… Вишивали ми протягом 2 місяців".

Губернатор колядників вислухав, подарунок для Президента прийняв і сам в боргу не залишився. Школярам пообіцяв сучасну школу у Скалаті.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Буде добудовану сучасну спортивну залу велику, де будуть всі ігрові види спорту розвиватися, буде побудований плаватєльний басейн 25-метровий".

Та й з порожніми руками гостей не відпустив – дітям подарували солодкі подарунки.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Ну в дитинстві більше сіяв я. Ходив так само, як сьогодні дітки. Ми збиралися класом і ходили друг до друга. Спочатку засівали, потім щедрували. Я багато знаю щедрівок".