додому духовність Вишкіл для подружніх пар діятиме у тернопільському “Карітасі”

Вишкіл для подружніх пар діятиме у тернопільському “Карітасі”

778

14625 квітня в Тернополі відкриють центр передподружнього приготування наречених Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Заняття відбуватимуться по суботах, о 12.00, в приміщенні Тернопільського благодійного фонду “Карітас”, за адресою: вул. Замонастирська 1. Курс навчання складатиметься із чотирьох тематичних суботніх зустрічей, по закінченні видаватиметься свідоцтво, на основі якого парох уділятиме шлюб.

З благословення Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка в Тернопільському благодійному фонді “Карітас” з 25 квітня діятиме вишкіл для подружніх пар.

– Куратором і координатором пар, які готуються до подружжя, буде отець Мирон Сачик. А також будуть інші особи -фахівці, які будуть готувати молодих людей, будуть давати їм відповідні науки, щоб вони з Божим розумінням змогли прийняти святу Тайну подружжя, – розповідає генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Мета вишколів для модружніх пар: поглибити пізнання Христа і Церкви, значення благодаті і відповідальності християнського подружжя, його молитовного життя; усвідомлення суті та змісту святого Таїнства Подружжя; правильне розуміння сенсу християнського подружжя, його суттєвих прикмет: єдності, вірності, нерозривності та плідності; краще вивчення основ християнської віри та інше.

Вишколи для подружніх пар проводитимуть в благодійному фонді “Карітас”, що на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі.