додому Новини Виші оприлюднили списки рекомендованих на державну форму навчання абітурієнтів

Виші оприлюднили списки рекомендованих на державну форму навчання абітурієнтів

727

vlcsnap-2015-08-06-16h25m50s129Cьогодні в Україні розпочався фінальний етап вступної кампанії. Українські виші оприлюднили списки рекомендованих на державну форму навчання абітурієнтів. Далі вступники мають подати у приймальні комісії оригінали документів. Зробити це можна буде до вісімнадцятої години 10 серпня. У вищих навчальних закладах абітурієнтам радять з цим не зволікати.

Сьогодні приймальні комісії вищих навчальних закладів оприлюднили списки вступників, рекомендованих до зарахування. Як і в попередні роки, списки формувалися за конкурсним балом – від більшого до меншого, однак враховували пріоритетність, яку вступники присвоювали своїм заявам. Якщо конкурсний бал вступника дозволяє рекомендувати його одночасно на кілька спеціальностей, рекомендацію до зарахування буде надано на тій, де зазначений найвищий пріоритет. Ті абітурієнти, які подавали документи дистанційно, можуть відслідковувати статус своїх заяв в електронному кабінеті на сайті ez.osvitavsim.org.ua.

– Від моменту визначення, коли абітурієнт побачить, що він зарахований у вищий навчальний заклад, скажімо в Тернопільський національний технічний університет на окремий напрям підготовки, де подав документи, тоді він приходить в приймальну комісію і подає оригінали документів, – говорить відповідальний секретар приймальної комісії ТНТУ ім.І.Пулюя Володимир Кобельник.

Подати оригінали документів у приймальні комісії можна буде до вісімнадцятої години десятого серпня. Зарахування, на відміну від попередніх років, відбуватиметься в одну «хвилю». У випадку недозаповнення державних місць, до дванадцятого серпня надається рекомендація з числа тих, хто подав документи на платну форму за рейтингом. Абітурієнтам радять не зволікати і подати оригінали за рекомендаціями наданими Міністерством, за їх конкурсним балом і за пріоритетами, які вони вибирали при подачі документів на той чи інший напрямок підготовки. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбувається не пізніше дванадцятої години 11 серпня.