Головна суспільство Вирішення конфлікту на сході – основне завдання, яке ставлять тернополяни перед майбутнім...

Вирішення конфлікту на сході – основне завдання, яке ставлять тернополяни перед майбутнім Президентом

301

Вирішення конфлікту на Сході, покращення життя і мирне майбутнє країни – такі вимоги тернополяни ставлять до майбутнього Президента. З тим і прийшли на виборчі дільниці – використати своє право і голосувати за майбутнє. На дільниці, що знаходиться у Тернополя в українській гімназії імені Івана Франка, станом на 12 годину дня 25 травня проголосувало близько 30% виборців. Попри таку високу явку уже в першій половині дня, обійшлося без черг.

– О 8 годині ранку ми включили гімн, заспівали, побажали одне одному хорошої роботи. Хочу відмітити, що таке досить рідко буває, але плавний потік виборців. Немає напливів, поступово, врівноважено, без ажіотажу, без черг, – розповів голова виборчої комісії у Тернополі, що знаходиться в українській гімназії ім.Івана Франка Олег Стахів.

На дільниці працює 14 членів комісії, 8 з них – на видачі бюлетенів. Майже 40 тернополян, які належать до цієї дільниці, голосуватимуть вдома через стан здоров'я. Тут також голосують мешканці будинків на бульварі Шевченка, на вулицях Хмельницького, Чорновола, Франка і Коперника. Всього за списком – майже 2 тисячі людей. Тернополяни переконують, їхній вибір – свідомий.

– Цікавилася передвиборчими програмами кандидатів і зробила свій вибір.

– Щоб їм краще жилося. Не тільки нам, а і їм. Звертали увагу на то, хто що може і на те, що хто в минулий раз досяг.

– Дуже важко було вибирати, бо хотілося і за одного, і за другого. Все дуже швидко змінювалося, мало було інформації. Коли спілкувася з людьми, то думав за одного, потім вичитував і думав за другого, але дійшли до кінця і зробили свій вибір за майбутнього президента.

За умов неоголошеної війни, анексії Криму і півріччя революційних подій тернополяни перед майбутнім обранцем ставляться цілком конкретні завдання.

– Тяжко сказати, що щось буде позитивне у найближчі роки. Все уже дуже далеко зайшло. А хочеться, щоб діти краще жили і внуки. Та й щоб ми подивилися, як живуть нормальні люди в нормальній країні. Щоб ми були європейськими. Ми сподіваємося, що зробили європейський вибір.

– В першу чергу очікую, що закінчиться це все, що зараз відбувається на Сході країни, що нарешті настане спокій, мир, благополуччя. Нам ще, Богу дякувати, добре тут на Західній Україні, а тим людям… я їм щиро співчуваю.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here