![vlcsnap-2021-07-15-13h54m57s636](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/vlcsnap-2021-07-15-13h54m57s636-640x360.jpg)
Випускникам інтернатних закладів Тернопільщини збирають побутові речі для проживання у студентських гуртожитках. Тернополян запрошують долучитися до благодійної акції “Валіза підтримки Випускникам 2021”. Як це можна зробити – розповідаємо.
Випускникам інтернатних закладів Тернопільщини збирають побутові речі для проживання у студентських гуртожитках. Тернополян запрошують долучитися до благодійної акції “Валіза підтримки Випускникам 2021”. Як це можна зробити – розповідаємо.