![Знімок екрана 2023-06-30 о 18.49.18](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/Знімок-екрана-2023-06-30-о-18.49.18-640x324.jpg)
Війна зруйнувала мрії і плани цьогорічних українських випускників. Багато дівчат та хлопців змушені були виїхати в інші міста і країни. Одним бомби та ракети розбили рідні школи, в інших – забрали життя. Без гучних святкувань і зустрічі сонця. Через повномасштабну війну в Україні традиційне святкування випускного влада заборонила на Тернопільщині ще минулого року.
Урочистої ходи випускників містом не було, і не буде цього року, атестати вручили у вузькому колі шкільної родини. У 2023-му завершили шкільне навчання на Тернопільщині 5 538 випускників. З них у Тернопільській громаді — 1 513. Про що мріють і з яким настроєм ступають у доросле життя цьогорічні випускники, цікавилась Христина Черешнюк.