![dyfteriya-1](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/dyfteriya-1.jpg)
Випадок дифтерії офіційно підтверджено у Чортківському районі. 5 квітня відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона прийняла низку рішень, аби унеможливити розповсюдження хвороби на території району. Відомо, що хворий знаходиться в стаціонарі інфекційного відділення Чортківської міської лікарні. Йому надали необхідні ліки та зробили потрібні аналізи. Його стан стабільний. Фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів у вогнищі захворювання.