додому Новини Вимагав гроші у студента : нові подробиці справи про хабар викладача тернопільського...

Вимагав гроші у студента : нові подробиці справи про хабар викладача тернопільського вишу

1809

Викладач тернопільського вишу вимагав гроші у студента. За даними слідства, завідувач однієї з кафедр вищого навчального закладу вимагав у студента четвертого курсу 1000 доларів за сприяння в успішному проходженні процедури підготовки та захисту дипломної роботи та отримання диплому бакалавра.

В мережі з’явилася інформація, що у помешканні підозрюваного слідчі виявили 2,1 мільйона доларів США, мобільні телефони, банківські картки та блокнот із записами про розподіл неправомірної вигоди між спільниками. Також зазначається, що обшук проводився у квартирі завідувача кафедри безпеки та правоохоронної діяльності ЗУНУ Ігоря Метельського.

З власних джерел нам стало відомо, що ця інформація не є достовірна. Оскільки ми зв’язалися з паном Ігорем, аби він спростував чи підтвердив цю інформацію. За його словами, він звернувся із офіційним запитом до ГУНП в Тернопільській області про наявність щодо нього відкритих кримінальних проваджень, а також проведення обшуків у його квартирі. Відповідно до відповіді на запит від 21.06.2024 р. щодо нього не були відкриті будь-які провадження та обшуки у його квартирі не проводилися. Для підтвердження він надав нам фото відповіді представників ГУНП в Тернопільській області на його адвокатський запит.