додому надзвичайне Викрадачів автомобілів, наймолодшому з яких 13 років, затримали у Тернополі

Викрадачів автомобілів, наймолодшому з яких 13 років, затримали у Тернополі

687

322 Групу викрадачів автомобілів піймали у Тернополі правоохоронці. Ними виявилися шестеро неповнолітніх хлопців. За два місяці юнаки викрали п’ять автівок вітчизняного виробництва. Як правило це був транспорт марки ВАЗ та ЗАЗ.

За словами Анатолія Стельмащука, заступника начальника Тернопільського міськвідділу міліції, в нічну пору доби вони вишукували автомобілі, які легко відчинялися, в яких немає сигналізації і не охоронялися. Відкривали двері, зламували замки запалювання, заводили і їхали кататися.

Одну з автівок хлопці вирішили розібрати на запчастини та продати. Покупців знайшли на ринку, а також серед водіїв таксі. Гроші, отримані за товар, поділили між собою порівно. Піймали юнаків, коли вони намагалися викрасти черговий автомобіль. Їх в дворі одного з будинків помітив місцевий мешканець, який і викликав правоохоронців.

– На даний час усі особи перевіряються на причетність до скоєння інших кримінальних правопорушень, – розповідає слідчий Тернопільського міськвідділу міліції Мар’яна Серединська. – Також вирішується питання про оголошення даним особам повідомлення про підозру і обрання відносно них запобіжного заходу.229

Наймолодшому викрадачеві автомобілів лише 13 років. Він навчається у сьомому класі в одній із шкіл Тернополя. Найстаршому – 17. Жоден з хлопців, кажуть правоохоронці, раніше проблем із законом не мав. На причетність до крадіжок правоохоронці перевіряють ще одного 19-літнього юнака. Самі ж хлопці зізнаються, що викрадали автомобілі заради розваги.