Головна Головні Виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив зміни до бюджету

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив зміни до бюджету

372

vlcsnap-2016-03-02-15h48m18s691Виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив зміни до бюджету, згідно з якими на виконання Програм та заходів спрямували вільні залишки бюджетних коштів загального фонду міського бюджету. Гроші додали управлінням: освіти та науки міськради, житлово-комунального господарства, культури та охорони здоров’я. Крім того, більш як одинадцять мільйонів спрямували на розвиток і ремонт електротранспорту та відкриття нової тролейбусної лінії.

Станом на перше січня в загальному фонді міського бюджету були вільні залишки грошей – понад 69 мільйонів гривень. Рішенням виконавчого комітету сьогодні затвердили зміни і розподілили ці гроші наступним чином: управління освіти та науки отримає більш як сімнадцять мільйонів гривень, вони підуть на харчування в дитсадках, капремонт приміщень, під”їзних шляхів та придбання обладнання. Крім того, майже три з половиною мільйони виділили на поточні видатки, які раніше оплачували благодійними внесками батьки.

– Майже 3,5 мільйони гривень виділяється як поточні видатки для дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл, з тою метою, щоб у батьків перестали збирати кошти на будь-які мілкі побутові потреби, тому ми ці кошти виділяємо і з того часу буде діяти сувора заборона збору будь-яких коштів з батьків для потреби школи, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Управління житлово-комунального господарства отримає майже 25 мільйонів гривень. З них капітально відремонтують дороги, понад 50 дворів та об’єктів благоустрою, а це – площа Степана Бандери, бульвари Просвіти та Петлюри. За ці гроші відремонтують міське кладовища на вулиці Бригадній, Дім печалі на Микулинецькому кладовищі. Близько двох мільйонів виділили на програму термодернізації житлового фонду міста. Управління охорони здоров”я отримає понад 5 мільйонів гривень. Основна сума – більш як півтора мільйона передбачені на вилату заробітної плати медикам та оплату енергоносіїв. Крім того, капітально відремонтують дитячу поліклініку на вулиці Федьковича та придбають обладнання для пренатального центру лікарні N2 та дитячої стоматполіклініки. Відкриють цього року і нову амбулаторію.

– Кожного року ми створювали нові амбулаторії сімейного лікаря, цього року заплановано відкриття амбулаторії на “Сонячному” масиві, це вулиця Вишнівецького-Леся Курбаса, в районі 27 школи, приміщення, яке сьогодні не використовується для потреб школи, тому це приміщення буде переобладнане та реконструйоване для потреб сімейного лікаря, – каже Сергій Надал.

Понад одинадцять мільйонів гривень спрямують на розвиток та ремонт електротранспорту. Мова йде про капітальний ремонт п”яти тролейбусів. А ще цього року відкриють нову тролейбусну лінію на вулицях Текстильна – Леся Курбаса. Не без грошей залишиться і культура: за три мільйони гривень повністю освітять Парк Нацвідродження, відремонтують стадіон в парку “Топільче” та два громадських туалети у парках. 2 мільйони гривень передбачили на будівництво пам’ятника Небесній сотні та 118 тисяч для капітального ремонту Палацу культури «Пронятин».

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here